
Стьобана косметичка з велюру. Колір лаванда (24x10x7)
166 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7125
Стьобана косметичка з велюру -стильний аксесуар у ніжному кольорі лаванда, який поєднує сучасний дизайн і практичність у щоденному використанні. Компактний розмір 24×10×7 см дозволяє зручно розмістити необхідну косметику, засоби догляду або дрібні аксесуари, а також легко брати косметичку із собою в дорогу чи носити у сумці щодня.
М’який велюр зі стьобаною текстурою виглядає витончено та приємний на дотик. Завдяки щільній підкладці косметичка краще тримає форму й додатково захищає вміст від пошкоджень. Якісна блискавка забезпечує зручне відкривання та швидкий доступ до речей.
Підійде для зберігання косметики, пензлів, засобів догляду, прикрас та інших необхідних дрібниць.
Характеристики:
• Тип: стьобана косметичка
• Матеріал: велюр
• Колір: лаванда
• Підкладка: є
• Застібка: блискавка
• Розмір: 24×10×7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 166 ₴




