
Стьобана оксамитова косметичка. Бордовий колір (20x24x5)
164 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7079
+380 (98) 228-23-01
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стьобана оксамитова косметичка глибокого бордового кольору -поєднання елегантності та практичності. М’яка бархатиста поверхня додає виробу вишуканого вигляду, а стьобаний візерунок підкреслює сучасний стиль. Завдяки наявності підкладки косметичка добре захищає вміст від пошкоджень. Зручний розмір дозволяє розмістити всі необхідні косметичні засоби. Надійна застібка забезпечує комфорт і безпеку у використанні.
Розміри: висота -20 см, ширина -24 см, дно -5 см.
Розміри: висота -20 см, ширина -24 см, дно -5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Бордовий |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴



